Pracownik kompletacji
Green Factory Sp z o.o.
Załuski, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy pracowników na stanowisku Pracownik Kompletacji : miejsce pracy Błonie lub Zdunowo z dowozem do Błonia czas pracy dwie zmiany Zakres odpowiedzialności Repalaetyzacja towaru pod klienta.

Transport palet z towarem na obszarze magazynu. Kompletacja zamówień pod klienta. Prawidłowe oznakowanie palet / kartonów etykietą dedykowaną pod klienta Wydruk dokumentów.

Kontrola stanów magazynowych / inwentaryzacje magazynu. Przesłanie do Green Factory Sp. z o.o. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art.

22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Green Factory Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Green Factory Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski. Podane przez Panią / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Zapeszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego 576 010 207

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku