Inżynier Elektryk /Asystent Projektanta
fluor-corporation
Gliwice, Śląskie, Poland
6 d. temu

Job Description

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

Inżynier Elektryk / Asystent Projektanta

Miejsce pracy : Gliwice

Podstawowy zakres obowiązków :

  • Praca w zespole projektowym pod kierunkiem inżyniera prowadzącego
  • Przygotowywanie schematów i planów 2D instalacji elektrycznych (m. in. zasilania i sterowania, oświetlenia, uziemienia, tras kablowych, schematów jedno i wielokreskowych) przy użyciu oprogramowania AutoCAD lub Microstation
  • Tworzenie modelu 3D instalacji elektrycznych, m. in. zasilania i sterowania (tras kablowych), urządzeń elektrycznych, instalacji oświetlenia, w środowisku Intergraph Smart® 3D lub Autodesk Revit®
  • Udział w przeglądach dokumentacji projektowej przygotowanej przez podwykonawców i dostawców
  • Udział w opracowywaniu dokumentacji do zakupu urządzeń i materiałów elektrycznych oraz dokumentacji do pozwolenia na budowę
  • Współpraca z innymi branżami w obrębie realizowanego projektu
  • Please Note :

    This position is contingent upon contract award.

    Basic Job Requirements

    Oczekiwania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier elektryk, elektrotechnik) lub status studenta ostatniego roku
  • Znajomość oprogramowania typu CAD oraz MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w zakresie technicznym
  • Nastawienie na podwyższanie swoich kwalifikacji i na ciągły rozwój
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Other Job Requirements

    Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenia w projektowaniu instalacji elektrycznych dla przemysłu
  • Znajomość międzynarodowych standardów i norm projektowania
  • Znajomość oprogramowania Intergraph Smart® 3D lub Revit®
  • Doświadczenie w tworzeniu zestawień materiałowych
  • Doświadczenie w pracy na etapie realizacji budowy
  • Preferred Qualifications

    Oferujemy :

  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji skomplikowanych projektów
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o otwartej kulturze organizacyjnej, opartej na wspieraniu wymiany wiedzy i doświadczeń, jak również umożliwiającej szeroki rozwój zawodowy
  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in. : Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, pracowniczy program emerytalny)
  • Degree Required