Inżynier Aplikacji SCADA/sieci LAN/cyberbezpieczeństwa
Schneider Electric
Świebodzice, DS, PL
3 d. temu

Job Description

Inżynier Aplikacji SCADA / sieci LAN / cyberbezpieczeństwa-0073IS

Inżynier Aplikacji SCADA / sieci LAN / cyberbezpieczeństwa Lokalizacja : Świebodzice

Czy marzysz o pracy w firmie, której działalności przyświeca ważny cel? W firmie, która ceni różnorodność i motywuje swoich pracowników do innowacji i dawania z siebie tego, co najlepsze?

Pasjonujesz się automatyką zabezpieczeniową? Interesują Cię systemy sterowania i nadzoru? Uwielbiasz podróżować po całym świecie?

Zgłoś się do nas! Do naszej fabryki w Świebodzicach poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera ds. Aplikacji

Twój zakres obowiązków :

  • Konfiguracja systemu sterowania i nadzoru w oparciu o standardowe narzędzia Schneider Electric oraz dokumentację projektową.
  • Testowanie i uruchamianie systemów sterowania i nadzoru produkcji SE w zakładzie (FAT) i na obiektach klienta (SAT)
  • Testowanie komunikacji między urządzeniami w oparciu o standardy : IEC 60870-5-101, -103, -104, DNP3.0 , IEC 61850, modbus, OPC
  • Qualifications

    Doświadczenie i umiejętności, których szukamy :

  • Wykształcenie wyższe techniczne- preferowane kierunki : elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka, elektrotechnika, informatyka (również studenci ostatniego roku studiów inżynierskich i magisterskich)
  • Znajomość podstawowych zagadnień z budowy przemysłowych sieci komunikacyjnych i cyberbezpieczeństwa, protokołów komunikacyjnych, systemów sterowania i nadzoru (DCS, RTU, PLC, SCADA)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Wiedza na temat budowy stacji elektroenergetycznych WN / SN / nn
  • Znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel, Visio)
  • Uprawnienia SEP
  • Gotowość do częstych krajowych i zagranicznych podróży służbowych oraz pracy w międzynarodowym i wielokulturowym środowisku
  • Gotowość do pogłębiania i zdobywania nowych kompetencji technicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista i motywacja do pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Jeśli interesuje Cię :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Pakiet Benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, PPE)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • Nie wahaj się i wyślij CV już dziś.
  • W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili.

    Nazywamy to Life Is On. Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój.

  • Zgłoś tę pracę