Lakiernik
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
Wrocław, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Interesujesz się motoryzacją ? Chcesz podjąć stabilne zatrudnienie w firmie rozpoznawalnej na całym świecie? Dołącz no nas i czerp korzyści ze współpracy mając wpływ na rozwój swojego doświadczenia!

Opis stanowiska :

  • przygotowanie pojadzów do malowania
  • malowanie powierzchni
  • odmuchiwanie wyszlifowanych powierzchni
  • okelajnie pod specyficzzny schemat malowania
  • nanoszenie poprawek
  • ręczne malowanie niepokrytych elementów
  • przygotowanie pod malowanie lakierem metalicznym
  • Oferujemy :

  • pracę w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia wiedzy
  • dogodną lokalizację miejsca pracy
  • Oczekujemy :

  • doświadczenie w malowaniu mokrym
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • chęć do nauki i umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • dokładność
  • APT 3000