Senior Backend Developer
Digital Colliers
Krakow, Poland
3 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

Java, Kotlin, Spring, GraphQL, Software Architecture

Praca zdalna : 100%

Płatny urlop : Twoje zadania :

Twoje zadania :

Jako członek naszego zespołu oczekujemy od Ciebie solidnej ogólnej wiedzy z zakresu tworzenia stron internetowych oraz dużego doświadczenia w tworzeniu nowoczesnych aplikacji internetowych.

Poza regularnym rozwojem do Twoich obowiązków będzie należało proponowanie rozwiązań złożonych problemów backendowych, wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą oraz udział w definiowaniu wymagań biznesowych.

Będziesz mieć rzeczywisty wpływ na architekturę aplikacji (to nie jest slogan, naprawdę mamy to na myśli ). Jesteśmy szczególnie otwarci na długoterminową współpracę.

Jeśli jesteś pasjonatem tego, co robisz, zawsze chcesz nauczyć się czegoś nowego i nie boisz się wyzwań, Digital Colliers jest właściwym miejscem dla Ciebie.

Kogo szukamy? :

  • Praktyczna znajomość OOP
  • Doświadczenie eksperckie z Javą
  • Znajomość Springa lub Ktora i GraphQL będzie dodatkowym atutem
  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • Nastawiony na wyniki
  • Chęć pracy w dynamicznym, międzynarodowym zespole, w którym uczysz się nowych umiejętności
  • Opis projektu :

    Celem projektu jest zbudowanie innowacyjnej platformy eCommerce SaaS działającej w chmurze. To projekt typu greenfield, który tworzymy od podstaw.

    Platforma będzie złożonym ekosystemem aplikacji internetowych. Nasz zespół ma szeroki zakres obowiązków w projekcie, w tym budowanie zarówno frontendu , jak i backendu wszystkich aplikacji, projektowanie interfejsu użytkownika i brandingu produktu, definiowanie wymagań biznesowych, a także przeprowadzanie badań rynkowych i przygotowywanie koncepcji.

    Zespół składa się z programistów frontendowych, programistów backendowych, projektantów UI / UX, PO, QA, PM i pracuje w Scrumie .