Parkingowy
AMW REWITA Sp. z o.o.
Międzyzdroje, zachodniopomorskie
2 d. temu
source : Praca.pl

Zakres obowiązków : Wykonywanie prac związanych z całodobową obsługą parkingu :

  • przydzielanie miejsca parkingowego wczasowiczom na podstawie dokumentu opłaty wystawionego przez recepcję
  • monitorowanie wjazdu i wyjazdu z parkingu pojazdów gości ośrodka
  • dokonywanie oględzin pojazdów wjeżdzających na parking w celu ustalenia ewentualnych uszkodzeń
  • ochrona pojazdów znajdujących sie na parkingu AMW REWITA Międzyzdroje
  • prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych czynności : ksiązka meldunków, książka rejstru pojazdów
  • utrzymanie porządku w rejonie parkingu Type of contract : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Temporary work offered by the agency : NO Working hours : not applicable Shift : nie dotyczy Number of working hours per week : 40 Number of hours working hours per month : 160 The date of the beginning : 01.
  • 06.2020 Concluding date for the work : 30.09.2020 Wynagrodzenie brutto : od 18 PLN Remuneration system : not applicable Profession : parkingowy Type of offer : Providing nutrition : NO Providing accommodation : NO The possibility of immediate employment : NO The employer pays the cost of travel to Poland : NO

    Necessary requirements

    Education :

  • zasadnicze zawodowe, brak
  • Language proficiency : Profession : Work experience in profession : Skills and permissions : Work experience : Other requirements :

    Other requirements

    Education : Language proficiency : Profession : Work experience in profession : Skills and permissions : Work experience : Other requirements :

  • Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku. Aktualne orzeczenie lekarskie.
  • Zgłoś tę pracę