Koordynator serwisu sprzątającego - Julinek
GRUPA ZPR MEDIA
Warszawa mazowieckie
4 d. temu

Hotel przy Parku Rozrywki JULINEK poszukuje do swojego zespołu osób zainteresowanych pracą na stanowisku :

KOORDYNATOR SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO HOTEL oraz Park Julinek

Miejsce : Julinek, Leszno k. Błonia

Co oferujemy?

  • stabilne warunki zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w przyjaznym środowisku;
  • pakiet medyczny i sportowy na korzystnych warunkach;
  • bezpłatne korzystanie z atrakcji parku..
  • Jakie będą Twoje obowiązki?

  • koordynowanie pracy serwisów;
  • zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu ;
  • dbanie o najwyższą jakość świadczonych usług;
  • pomoc w pracach porządkowych.
  • Czego wymagamy?

  • doświadczenia w pracy w obiektach turystycznych;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • dyspozycyjności do pracy również weekendy.
  • Zgłoś tę pracę