Lektor języka niemieckiego / Warszawa Wola
Cambridge School of English
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dzień dobry, poszukujemy obecnie lektorów języka niemieckiego, którzy poprowadzą zajęcia w Warszawie Pl. Europejski (kurs organizowany przez naszą drugą szkołę Cambridge School of English).

Projekt jest jeszcze na etapie przetargu. Poniżej przedstawiam szczegóły : Lokalizacja : Warszawa, Pl. Europejski Rodzaj zajęć : stacjonarne Długość trwania : 1 rok z możliwością corocznego przedłużenia do max.

4 lat Harmonogram : 2 x w tygodniu 90 min, godziny zajęć 8 : 30-10 : 00 i 16 : 00-17 : 30, przerwa wakacyjna i świąteczna, zajęcia od października 2020 Liczebność grup szkoleniowych : od 3 do 12 osób Profil kursu : niemiecki ogólny, poziomy : od A1 do B2 Stawka : około 60 zł za 60min Wymagania : 1.

Każdy lektor niezależnie od języka, którego uczy, musi znać angielski na poziomie co najmniej B2 musi umieć przekazać instrukcje uczestnikom kursu, napisać raport oceniający postępy w nauce i komunikować się w mowie i piśmie z uczestnikami szkoleń, dla których językiem urzędowym jest angielski.

Najprawdopodobniej grupy będą międzynarodowe, więc znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym jest wymagana. 2.Wykształcenie wyższe językowe.

Magister filologii lub lingwistyki 3.Specjalność nauczycielska lub certyfikat TEFL, CELTA, DELTA lub równoważny 4.Minimum 2 lata doświadczenia w nauczaniu W razie zainteresowania prosimy o przesłanie następujących dokumentów : - skan dyplomu - skan certyfikatu / certyfikatów - aktualne CV w języku angielskim

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku