Fachowiec do montażu drewnianych produktów: schody itp
Drzwi Kubicki
Wijewo, Wielkopolskie
39 min. temu
source : Lento.pl

Do naszej firmy Drzwi Kubicki poszukujemy fachowca do montażu drzwi oraz schodów, drzwi, okien, mebli drewnianych. Oferowana praca polega na montowaniu drzwi oraz schodów drewnianych na terenie Polski i Niemiec.

Tryb pracy jest związany z miejscem wykonywania zlecenia oraz ilością zamówionych produktów przez klienta. W związku z różnorodnością miejsc wykonywania montażu, należy być gotowym na elastyczną pracę, przykładowo : 2 dni pracy - 1 dzień wolny.

Praca od stycznia / lutego. Wymagania : - obowiązkowe posiadanie prawo jazdy kat. B, - doświadczenie w stolarce mile widziane, - reszta umiejętności do nabycia w trakcie półrocznego szkolenia pod okiem doświadczonych pracowników.

Gwarantujemy : - stawkę 20 zł / h dla doświadczonej osoby, - umowę o pracę, - czas dojazdu i przyjazdu wliczony do czasu pracy, - częściowo opłacone wyżywienie, - opłacane noclegi, - ciuchy robocze, - miłą atmosferę, - stałą współpracę.

Jeśli czujesz smykałkę do stolarstwa lub jesteś "złotą rączką" i jesteś zainteresowany nawiązaniem długofalowej współpracy, zapraszamy do wysłania wiadomości na adres mailowy : lub skontaktowania się telefonicznie pod numerem telefonu : 537 962 430

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku