zbiory warzyw
Level 1 Holland
Opole, Opolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pośrednictwa Pracy Level One Holland Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do KRAZ pod numerem 11649.

Firma Level One Holland obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : Pracownik do zbioru warzyw Miejsce pracy : Emmeloord, Holandia WYMAGANIA : dyspozycyjność MILE WIDZIANE : Mile widziane doświadczenie ZAKRES OBOWIĄZKÓW : praca w fizyczna przy zbiorach owoców OFERUJEMY : opiekę polskiego koordynatora wynagrodzenie według stawek MIT CAO .

zakwaterowanie i dojazdy do pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv w języku angielskim na adres lub kontakt telefoniczny pod numerem 77 456 47 67 Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku