Majster Budowy
Grupa ERBUD
Poznań, wielkopolskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

O nas

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GWP*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE.

Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

  • Raport Deloitte Polskie Spółki Budowlane 2020
  • Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa;
  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników;
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
  • Sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) do zatwierdzeń materiałowych;
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy.
  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu, bieżąca kontrola zużycia materiałów;
  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Budownictwo);
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku na kontraktach przerobowych w zakresie budownictwa kubaturowego,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • Zaangażowanie, pracowitość, dyspozycyjność i punktualność;
  • Odpowiedzialność w działaniu;
  • Mobilność.
  • Oferujemy :

  • Dofinansowanie karty sportowej / leasingu roweru
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie uprawnień, studiów, zajęć językowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wewnętrzne szkolenia i programy rozwojowe
  • Okolicznościowe spotkania firmowe
  • Konkursy wewnątrzfirmowe
  • Posiłki dla pracowników budów
  • Zgłoś tę pracę