Praca- Pielęgniarstwo anestezjologiczne i intensywnej opieki
Elisabeth Sobiech Beta Aktiv
Gliwice, Śląskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Elisabeth Sobiech Beta Aktiv jest niemiecką agencją pośrednictwa pracy branży medycznej. Współpracujemy z pracodawcami na terenie całych Niemiec.

Z naszych nieodpłatnych usług skorzystało już 400 pielęgniarek, które zawarły umowę o pracę bezpośrendnio z niemieckim pracodawcą.

Osoby te zaufały nam i spełniły swoje marzenie o dobrej pracy umożliwiającej rozwój zawodowy i osobowy. Dla naszych niemieckich klientów z : -

Regensburg, Starnberg, München, Bonn, Frankfurt i wielu innych miast- poszukujemy wykwalifikowanych pielęgniarek anestezjologicznych i operacyjnych mówiących po niemiecku przynajmniej na poziomie A2 / B1. Wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe : pielęgniarka dyplomowana (lub licencjat / magister)
  • specjalizacja lub doświadczenie w pielęgniarstwie operacyjnym lub anestezjologicznym
  • samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego
  • gotowość do wyjazdu za granicę na minimum rok
  • znajomość języka niemieckiego : minimum A2 / B1 Oferujemy :
  • wynagrodzenie wg. stawek taryfowych szpitali niemieckich (do nawet 3200 euro brutto)
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę w noce, niedziele i święta oraz pracę zmianową
  • okres wprowadzenia w zakres obowiązków
  • do 30 dni urlopu
  • zakwaterowanie : pokój w hotelu pracowniczym; koszt w zależności od wielkości i wyposażenia
  • umowę o pracę zawartą na niemieckich warunkach i bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, od wypadków przy pracy)
  • polskojęzyczną obsługę podczas procesów rejestracyjnych w Niemczech
  • zatrudnienie na 100% etatu
  • Pomoc w uznaniu Twojego dyplomu w Niemczech!!! Spełniasz te wymagania? Skontaktuj się z nami już dziś! Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez : -
  • maila na - telefon : +49 7321 315047 - telefon lub SMS : +48 574 699 866 (sms o treści pielęgniarka) Elisabeth Sobiech Beta aktiv nie jest leasingeim pracowniczym i nie pobiera żadnych opłat od kandydatów!!!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych