Junior Accounting Officer - English&Italian
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Łódź, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Miejsce pracy : Łódź

Obowiązki :

  • czynności związane z zamykaniem miesiąca
  • weryfikacja zaksięgowanych transakcji
  • przygotowywanie niezbędnych raportów
  • współpraca z innymi członkami zespołu
  • Oczekiwania :

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego i włoskiego,
  • min. 1 rok doświadczenia w finansach i księgowości
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość systemu SAP - mile widziana
  • otwartość, rzetelność, motywacja do pracy i rozwoju
  • Nasi partnerzy biznesowi oferują :

  • Codzienną pracę w języku obcym,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe,
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwości rozwoju - ścieżki kariery,
  • Możliwość wyjazdów służbowych zagranicznych,
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Aplikuj