Programista .NET (100% zdalnie)
Cyclad Sp. z o.o.
Kraków
4 d. temu
source : infoPraca

Informacje o projekcie :

  • Branża : rozwiązania IT dla branży e-commerce
  • Lokalizacja : 100 % zdalnie (możliwość pracy w Chorzowie)
  • Projekt : długoterminowa współpraca, projekty z obszaru e-commerce, zmienne, na różnych etapach tworzenia.
  • Obowiązki :

  • Implementacja oprogramowania w technologiach .NET
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z resztą zespołu deweloperskiego.
  • Realizacja zleceń dla klientów zewnętrznych agencji. Nie pracujemy na wlasnym produkcie.
  • Wymagania :

  • Min. 3 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych (ASP.NET MVC)
  • Znajomość metodyk zwinnych
  • Podstawowa znajomość technologii frontendowych (JS, HTML, CSS)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziane :

  • Znajomość Episerver / Sitecore
  • Oferujemy :

  • Pracę ze świetnym zespołem profesjonalistów w swobodnej atmosferze
  • Możliwość podszkolenia znajomości języka obcego
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
  • Międzynarodowe projekty
  • Prywatną opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Elastyczny czas pracy
  • Zgłoś tę pracę