Monter-Instalator Sieci telekomunikacyjnej FTTH
Voice Net S.A.
Sanok, Podkarpackie
2 d. temu
source : Lento.pl

Podkarpacka firma Voice Net S.A. z siedzibą w Rzeszowie poszukuje pracowników na stanowisko : Monter - Instalator Sieci Telekomunikacyjnej - FTTH Miejsce pracy : Sanok Montaż okablowania światłowodowego oraz miedzianego w budynkach Montaż i uruchomienie nowych instalacji Montaż i konfiguracja urządzeń klienckich budynkach wielorodzinnych oraz jednorodzinnych Wymagania : Duże zaangażowanie w powierzone zadania Umiejętność pracy w zespole Mile widziane doświadczenie w pracy instalatora sieci FTTH(nie wymagane).

Gwarantujemy szkolenie! Umiejętność obsługi elektronarzędzi, Dyspozycyjność Prawo jazdy kategorii B Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie światłowodowych sieci telekomunikacyjnych, chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie możemy Ci zaoferować : Umowę o pracę Szkolenia oraz pełne wsparcie techniczne Narzędzia pracy Stabilne zatrudnienia Dobre warunki pracy w młodym zespole oraz wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku