Praca dodatkowa od 29.11
Milena
Gniezno, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664) to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik magazynowy. Miejsce pracy : Swarzędz Oferujemy : - pracę od 29.11 (na około 7 dni) z możliwością dłuższej współpracy -

umowę zlecenie; - atrakcyjne wynagrodzenie - 18zł brutto; - praca w systemie 3 zmianowym; - elastyczny grafik; - darmowy transport z Wrześni,Gniezna i okolic Obowiązki : -

przygotowanie do wysyłki - zamykanie paczek - odszukiwanie towaru na magazynie Oczekujemy : - sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków -

umiejętność pracy w zespole - rzetelność i dokładność Aplikuj do nas, jeśli : lubisz pracować w zespole, sumiennie wykonujesz powierzone obowiązki.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV Prosimy o dodanie klauzuli w treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku