Magazynier
Orienta Polska
Sosnowiec, Śląskie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347.

Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji części elektrycznych poszukujemy osób na stanowisko : Magazynier Miejsce pracy : Sosnowiec Zakres obowiązków : Przyjmowanie dostaw Przygotowywanie wysyłek Przygotowywanie materiału według planu produkcyjnego Nadzór nad stanem magazynu Wymagania : Wykształcenie min.

średnie Doświadczenie na podobnym stanowisku Licencja na obsługę wózków widłowych (UDT) Mile widziana znajomość j. angielskiego / włoskiego Oferujemy : Początkowo zatrudnienie za pośrednictwem agencji, na podstawie umowy o pracę Możliwość rozwoju zawodowego Premię frekwencyjną oraz premię za punktualność Pracę w międzynarodowym środowisku

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku