Mobilny technik grupy pomiarowej
Atalian
Wrocław, Dolnośląskie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

ATALIAN jest międzynarodowym koncernem i światowym liderem w dziedzinie multiserwisu (Facility Management) od ponad 70 lat.

Z obrotem ponad 3 mld Eur, działamy w 29 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowo-Wschodniej Azji oraz Afryce i obsługujemy ponad 25 000 klientów.

Nasza oferta obejmuje w pełni zintegrowane oraz wewnętrznie obsługiwane obszary. Koncentrujemy się na pełnym zarządzaniu obiektami, technicznym utrzymaniu obiektów, utrzymaniu czystości i terenów zielonych, cateringu oraz ochronie.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko : Technik Grupy Pomiarowej GRUPA MOBILNA Miejsce pracy : Wrocław Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.

in. : - wykonywanie przeglądów i pomiarów elektrycznych w oparciu o aktualne przepisy - wykonywanie prac remontowych, konserwacyjnych, eksploatacyjnych itp -

przygotowywanie raportów i protokołów z wykonanych prac Od kandydatów oczekujemy : - wykształcenia technicznego - uprawnień Grupa I E powyżej 1 KV , Grupa I D powyżej 1 KV , Grupa I E pomiary -

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - umiejętności obsługi komputera - pakiet Office - prawo jazdy kat. B -

komunikatywności oraz doskonałej organizacji pracy Oferujemy : - umowę o pracę - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji -

dodatkową opiekę medyczną - pracę w dynamicznej, międzynarodowej firmie, w gronie wykwalifikowanej kadry Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer 603 749 921 , lub o przesyłanie CV oraz zamieszczenie klauzuli : Zgodnie z art.

13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 RODO, jeśli jest Pani / Pan zainteresowany udziałem w późniejszych procesach rekrutacyjnych prosimy o zawarcie dodatkowej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku