Zostań operatorem linii - zyskaj umowę o pracę i transport
KS Service sp. z o.o.
Połajewo, Polska
10 d. temu
source : Jobs.pl

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie, dla naszego Klienta z branży budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Operator / ka linii produkcyjnej

TWOJE ZADANIA :

  • obsługa automatycznej linii produkcyjnej
  • kontrola przebiegu produkcji
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi
  • W ZAMIAN ZA TWOJE ZAANGAŻOWANIE OFERUJEMY :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne premie , które obowiązują już od początku zatrudnienia
  • transport pracowniczy z Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Rogoźna i Murowanej Gośliny
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe i suwnice
  • szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy oraz opiekę koordynatora personalnego
  • OCZEKUJEMY OD CIEBIE :

  • gotowości do pracy w systemie III zmianowym
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • chęci na naukę i podnoszenie kwalifikacji
  • Świetnie, jeśli posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego, ale nie jest to warunek konieczny

    DODATKOWE INFORMACJE

    W razie pytań skontaktuj się z nami pod numerem tel. 503 075 956.

    Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez AGENCJĘ ZATRUDNIENIA KS SERVICE SP.

    Z O.O. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE.

    Aplikując na ofertę pracy, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez AGENCJĘ ZATRUDNIENIA KS SERVICE SP.

    Pamiętaj, że przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

    Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk APLIKUJ

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych