MAGAZYNIERZY
ImpactJob
Niemcy
3 d. temu
source : Jobs.pl

Impact Job to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów chętnych do podjęcia pracy na stanowisku :

MAGAZYNIER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Zbieranie zamówień
  • Przyjmowanie zwrotów
  • Rozkładanie towarów na regały
  • Etykietowanie
  • WYMAGANIA :

  • Sprawność fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Minimum PODSTAWOWA znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • ZAPEWNIAMY :

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe lub sezonowe zatrudnienie w renomowanych niemieckich magazynach / zakładach produkcyjnych
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie : ( 9,96-10,82 euro brutto / godzina + dodatki zmianowe)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Możliwość pracy dla PAR
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony Impact Job
  • Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.