pracownik pakowni kosmetyków
Randstad Polska
Poznań, Polska
‎21 godz. temu

Poszukujesz pracy na wakacje?? Chce zostać z nami na dłużej ?? To jest oferta idealna dla Ciebie!! Gwarantujemy, że wszystkiego Cię nauczymy, a praca będzie dla Ciebie przyjemna i lekka dzięki zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

Zadzwoń do Nas lub wyślij SMS o treści "Praca" na numer telefonu z prawej strony ogłoszenia!

oferujemy

  • stawkę 18,30 zł brutto / h
  • premię 250 zł + bony sodexo
  • dodatek do godzin nocnych
  • dostęp do sklepiku z renomowanymi kosmetykami
  • opiekę konsultanta
  • możliwość zdobycia doświadczenia- wszystkiego Cię nauczymy
  • dobrą atmosferę w pracy
  • umowę zlecenie
  • zadania

  • lekkie prace na liniach produkcyjnych
  • pakowanie produktów kosmetycznych
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności
  • zaangażowania w pracę zespołową
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47