Pakowanie i obróbka filetów z kurczaka - Rosmalen
WS Detachering B.V.
Bydgoszcz, PL
‎1 godz. temu
source : Europa.jobs

Praca na poranną zmianę i bez stawki wiekowej przy filetach z kurczaka. Idealna dla osób bez doświadczenia, chcących się nauczyć pracy na produkcji.

Praca w miejscowości Rosmalen Obowiązki : Praca z nożem : odkrajanie chrząstek i błonek Pakowanie filetów z kurczaka Etykietowanie i przygotowywanie do wysyłki Tego oczekujemy od Ciebie : Gotowość do pracy z mięsem i w chłodnym pomieszczeniu (około 5 stopni) Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku Dostępność na dłuższy okres czasu Dobra kondycja fizyczna Mile widziane prawo jazdy Oferujemy Ci : Stawkę : €10,32 Tygodniowy system wypłat Transport do pracy Internetowy profil pracownika Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora Pracę na długi okres czasu

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku