Analityk Biznesowy z j. niemieckim
Power Media
Wrocław, Poland
3 d. temu
source : Bulldogjob

Praca zdalna : Twoje zadania :

Twoje zadania :

Do Twoich obowiązków będzie należało :

  • tworzenie nowych oraz za rozwój istniejących aplikacji biznesowych -liderów branży motoryzacyjnej, logistycznej, bankowej i wielu innych
  • zbieranie i opisywanie funkcjonalnych wymagań klienta
  • definiowanie wizji i koncepcji przyszłego systemu oraz ich dokumentowanie
  • uzgadnianie propozycji z przedstawicielami klienta i dopasowywanie do jego potrzeb
  • Kogo szukamy? :

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu systemów informatycznych
  • ukończone studia magisterskie lub inżynierskie
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Opis projektu :

    Dla naszego Klienta , międzynarodowego software house, który realizuje projekty na potrzeby własne i potrzeby klientów, poszukujemy osoby na stanowisko Analityk Biznesowy z j. niemieckim.

    W zamian otrzymasz od nas :

  • szkolenia zawodowe i językowe
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach Master Benefit
  • elastyczny czas pracy
  • wsparcie w relokacji
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Zgłoś tę pracę