Lektor angielskiego branża IT KATOWICE
Szkoła Języków Obcych LINGUA HOUSE
Katowice, Śląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

LINGUA HOUSE Szkoła Języków Obcych z Katowic z tradycjami o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukuje lektorów j. angielskiego ze znajomością branży IT do prowadzenia zajęć z dorosłymi oraz w firmach, popołudniami lub w godzinach porannych.

Wymagania : - studia filologiczne j. angielski bądź językowe kolegium nauczycielskie (student ostatniego roku), - doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego - dyspozycyjność do pracy popołudniami min od 15.

00 do wieczora Poszukujemy osób energicznych, pozytywnie nastawionych, z dużym dystansem do siebie oraz łatwo nawiązujących kontakty międzyludzkie.

Oferujemy : - miłą atmosferę współpracy w międzynarodowym młodym zespole, - długoletnią satysfakcjonującą współpracę, - umowę zlecenie, - bloki zajęciowe, elastyczny czas pracy Czekamy na Twoje CV !Prosimy o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Zastrzegamy kontakt tylko tylko z wybranymi osobami.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku