MONTER IZOLACJI / izolacje termiczne / izoler Gdynia
Izomix
Warszawa, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl
 • Firma IZOMIX sp. z o.o. szuka pracowników lub ekip (brygad) z POLSKI i / lub UKRAINY do montażu izolacji technicznych. TYLKO z DOŚWIADCZENIEM ! Wymagania : · doświadczenie w pracy z materiałem typu : kauczuk, wełna mineralna '
 • łupka' , tubolit , płaszcze blaszane, elektrofiltry) · doświadczenie w pracy z materiałem typu : kauczuk, wełna mineralna '
 • łupka' , tubolit , płaszcze blaszane, elektrofiltry) · umiejętność pracy w zespole i dokładność · bez nałogów alkoholowych Oferujemy : · atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia · dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę · długoterminowe zatrudnienie · umowa zlecenie lub umowa o pracę (ew.

  samozatrudnienie) · przyjazne środowisko pracy · dowóz Pracownika do pracy autem firmowym Praca od zaraz w Gdyni (wełna łupka i armaflex).

  Poszukujemy osób które wykonują izolacje na instalacjach wod-kan,Co,CT,chłód itp. Firma gwarantuje wszelkie narzędzia potrzebne do pracy, środki ochrony indywidualnej, sprzęt, elektronarzędzia, zakwaterowanie w dogodnych warunkach.

  Mogą to być osoby z własną działalnością gospodarczą. Proszę o poważne zapytania i oferty.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku