Hydraulik - od zaraz
Workpol Polska sp. z o.o.
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Spawacza i zależy Ci na sprawdzonym zatrudnieniu za granicą?Zapraszamy do Workpol Polska Sp.

z o.o. jesteśmy rynkowym liderem w dostarczaniu polskiego personelu pracowniczego.Workpol Polska Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej działającej i przodującej w branży HR od 12 lat.

Nr wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia : 23598Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Hydraulikmiejsce pracy : Niemcy : WiesbadenOferujemy : - Wynagrodzenie 13€ brutto + dieta 20€ netto,- Niemiecką umowę o pracę,- Opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy - pokoje 2 osobowe, bardzo dobre warunki,- Opłacona odzież robocza,- Dodatek paliwowy na dojazdy do pracy w Niemczech,- Pomoc polskiego koordynatora,- Możliwość wypłaty zaliczek.

Oczekujemy : - Doświadczenia na podobnym stanowisku,- Znajomości języka niemieckiego na poziomie A2 / B1.Zakres obowiązków : - Budowa instalacji wodno-kanalizacyjnych,- Montaż instalacji rur z tworzyw sztucznych, miedzianych i stalowych,- Wiercenie,- Praca ze szlifierką kątową,- Biały montaż,- Umiejętność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!Zapraszamy do aplikacji.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Workpol Sp.

z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku