Komisjoner artykułów wielobranżowych k. Dortmundu
Crem Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
‎19 godz. temu
source : Europa.jobs

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom.

Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko : Komisjoner artykułów wielobranżowychMiejsce pracy : Bönen (okolice Dortmundu Niemcy)Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków : - pakowanie i komisjonowanie artykułów odzieżowych, tekstylnych i wielobranżowych,- poruszanie się małym wózkiem elektrycznym,- zbieranie zamówień z poszczególnych alejek.

Wymagania : - chęć do pracy,- gotowość do wyjazdu do Niemiec,- mile widziane prawo jazdy kat. B.Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!Oferujemy : - zarobki ok.

1550 -1800 € brutto miesięcznie,- wysokie premie wydajnościowe (przy realizacji normy na poziomie 100%),- opiekę polskiego koordynatora,- bezpłatny transport,- niemiecką umowę o pracę,- zakwaterowanie,- możliwość wyrobienia niemieckich uprawnień na wózki elektryczne.

 • Pracownicy rekrutują pracowników Chcesz zapewnić sobie super atmosferę w pracy ?Zabierz ze sobą znajomych i zarabiaj więcej, zgarnij min 200€ premii za polecenie pracownika!Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.
 • W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.

 • Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer : Krzysztof Tobolski, Jirka Bol Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046 / 113 / 02679;
 • UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację.Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych : info lps.ag

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku