MALARZ 13€ netto/godz. + Kwatera opłacona - NIEMCY
Rekrutacja-Kozow
Warsaw, PL
‎9 godz. temu
source : Europa.jobs

PRACA - NIEMCY - MALARZ BUDOWLANY - NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA. PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE. Niemiecki Pracodawca zatrudni Malarzy na Projekty Budowlane do NIEMIEC.

Zatrudnienie od 02.11.2020 ,11.11.2020 i w kolejnych tygodniach. STAWKA : 13,00 EUR netto / godz. + Übernachtung ( Nocleg organizuje i opłaca Pracodawca).

PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowa o Prace. Tygodniowa zaliczke w wys. 200 € mozna zawsze otrzymac pod warunkiem przeslania podpisanych kart godzinowych.

ZADANIA : MALOWANIE ,TAPETOWANIE ,MONTAZ PŁYT R-G + SZPACHLOWANIE + PRACE WYKONCZENIOWE. WYMAGAMY doswiadczenie w branzy, znajomość niemieckiego komunikatywnie w Rozmowie.

własne AUTO do wyjazdu do Niemiec jest wymagane , zawod branzowy nie jest wymagany. Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku