Operator maszyn i urządzeń
Lavoro Sp. z o.o.
Radomsko
2 d. temu
source : Recrute

Opis stanowiska

Firma Lavoro Sp. z o.o. wpisana w rejestr pod numerem certyfikatu 9603 szuka osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia.

Miejsce pracy : Radomsko

Oferowane stanowisko :

  • Operator maszyn i urządzeń do produkcji węży hydraulicznych
  • Ze względu na specyfikę pracy , stanowisko dedykowane Panom.

    Oferta kierowana do osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

    Wymagania

  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • sprawność manualna, dobry wzrok
  • gotowość do pracy stojącej i w ruchu
  • Oferujemy

  • transport na wyznaczonej trasie
  • umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenia wprowadzające
  • atrakcyjny system premiowy
  • pracę w zgranym zespole
  • dofinansowanie do posiłków
  • Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.