Praca dla doradcy
partner domu finansowego qs
Opole, Opolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko : DORADCA FINANSOWY Podejmij wyzwanie, jeśli : - Jesteś przedsiębiorczy, energiczny, pełen optymizmu, -

Jesteś osobą komunikatywną i nastawioną na pracę z ludźmi, - Interesujesz się finansami, nieruchomościami, - Lubisz się uczyć oraz podnosić swoje kwalifikacje.

Dlaczego warto? - Bardzo atrakcyjne warunki finansowe, - Oferujemy dostęp do bogatej oferty rozwiązań kredytowych i finansowych, -

Wsparcie doświadczonych doradców, - Partnerską kulturę firmy - Z nami możesz osiągać wysokie wynagrodzenie. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku