Specjalista ds. transportu
BZK Sp z oo i Wspólnicy Sp.k.
Goświnowice, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.

in. : Bioagra S.A., Polskie Młyny S.A., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy :

Zakres obowiązków :

  • Miesięczna analiza dotycząca przebiegów samochodów ciężarowych, zużycia paliwa.
  • Rozliczanie czasu pracy oraz delegacji kierowców na podstawie danych z tachografów.
  • Monitorowanie terminów odczytów, wprowadzanie danych pobranych oraz archiwizacja odczytów z kart kierowców I tachografów cyfrowych.
  • Generowanie i rozsyłanie raportów dotyczących : naruszeń, braków danych, terminów odczytów.
  • Monitorowanie ważności praw jazdy oraz kart kierowców.
  • Zdalne odczyty z kart kierowców i tachografów zgodnie z ustawowymi terminami
  • Raportowanie dotyczące kosztów pojazdów.
  • Wymagania :

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie transportowej na stanowisku związanym z rozliczaniem czasu pracy kierowców.
  • Znajomość zagadnień związanych z czasem pracy kierowców.
  • Znajomość programy MS Excel na poziomie zaawansowanym (tworzenie raportów, tabele przestawne, funkcje (jeżeli, wyszukaj pionowo)).
  • Komunikatywność.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju osobistego.
  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Zniżka na zakup paliwa w największej sieci stacji benzynowych w Polsce.
  • Zgłoś tę pracę