Pielęgniarka – praca w Niemczech
Beta-aktiv Elisabeth Sobiech
Sławno, Zachodniopomorskie
‎22 godz. temu
source : Lento.pl

PRESTIŻOWE DOMY OPIEKI I SZPITALE W NIEMCZECH POSZUKUJĄ PIELĘGNIAREK !!! Mówisz po niemiecku i chcesz udanie rozpocząć swoją przygodę na niemieckim rynku pracy?

Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiednie miejsce pracy, w którym będziesz mogła rozwijać się zawodowo i językowo.

CO OFERUJEMY? - Umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym - Polskojęzyczne wsparcie i pomoc w sprawach urzędowych -

Organizacja zakwaterowania - Atrakcyjne zarobki Twój dyplom w Niemczech jeszcze nie jest uznany, a Ty chciałabyś pracować na stanowisku pielęgniarki, a nie pomocy pielęgniarskiej?

Próbujesz już wiele miesięcy przejść przez ten proces i dalej stoisz w miejscu?? Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu prawie 400 pielęgniarek za naszym pośrednictwem otrzymało pracę w Niemczech i otrzymało URKUNDE! Skontaktuj się z nami już dziś!! Pomożemy Ci nostryfikować Twój dyplom -

email : - telefon : +49 7322 9587101 - Telefon : +48 574 699 866 (sms o treści pielęgniarka)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku