praca w znanej i lubianej sieci sklepokawiarni ch karolinka
Randstad
Opole, Opolskie
5 d. temu

oferujemy

  • stawkę 15 zł brutto / godzina
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • czas pracy dostosowany do Twoich możliwości lub grafiku studiów
  • comiesięczny przydział wybranej przez Ciebie kawy / herbaty
  • benefity w postaci karty OK System, prywatnej opieki medycznej, zniżek do kin i restauracji
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą
  • pracę w firmie, która otrzymała aż trzy razy prestiżowy certyfikat Top Employers Polska 2014, 2015, 2016
  • możliwość zdobywania nowych umiejętności dzięki licznym szkoleniom
  • bezpośredni kontakt ze znawcami kawy i najlepszą kawą
  • zadania

    zdajemy sobie sprawę, że jesteś młody i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego - nic nie szkodzi! Wszystkiego od podstaw Cię nauczymy i pokażemy.

    A jeśli pojawią się pytania w trakcie pracy zawsze chętnie pomożemy!

    oczekujemy

  • dużej dawki pozytywnej energii - najlepiej jeszcze przed wypiciem porannej kawy : )
  • zaangażowania i chęci do uczenia się nowych rzeczy
  • książeczki sanepied - niestety bez tej książeczki nie mamy szans na zatrudnienie Ciebie
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych