Junior Business Specialist - GERMAN speakers!
CEE Experts
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

W styczniu 2014 założyliśmy regionalny butik HR świadczący usługi rekrutacyjne i konsultingowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

Po kilku latach efektywnego działania w obszarze Sprzedaż i Marketing, Inżynieria i BPO / SSC w lutym 2019 staliśmy się częścią L.

M. International Group. Od tego momentu poza usługami rekrutacyjnymi świadczymy dodatkowo serwisy dla sektora handlu jak np.

tajemniczy klient, zarządzanie magazynami czy e-platforma handlowa. W obszarze HR jesteśmy postrzegani jako eksperci w dziedzinie rekrutacji dla firm BPO / SSC.

Dodatkowo posiadamy własne aplikacje badające rozwój talentów, osobowość pracownika, przeprowadzające wirtualne rozmowy rekrutacyjne czy udzielające rekomendacji kandydatowi.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Zadania : - Drobne tłumaczenia na potrzeby działów komunikacji, administracji, księgowości, zakupów lub logistyki, - Stały kontakt z obcojęzycznymi kontrahentami, - Kompleksowa obsługa zamówień realizowanych za granicą (administracja dokumentów, weryfikowanie informacji w j.

obcym), - Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu, - Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j.

obcym Wymagania : - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz komunikatywna języka angielskiego - Wykształcenie wyższe - Kilkumiesięczne doświadczenie w obsłudze klienta / administracji będzie dodatkowym atutem - Znajomość pakietu MS Office, - Dokładność, poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów, - Wysokie umiejętności interpersonalne.

Oferujemy : - Atrakcyjne warunki zatrudnienia, - Kompleksowy program wdrożeniowy, - Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku, - Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji, - Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.

Umowę o pracę, Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez CEE Experts z siedzibą w Warszawie."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku