Zatrudnię ekspedientke/sprzedawcę
Rekrutacja
Gliwice, Śląskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób energicznych i komunikatywnych, z uśmiechem : )- Twój wiek nie ma dla nas znaczenia Doświadczenie w handlu obowiązkowe : ) Rekrutujemy na stanowisko : SPRZEDAWCA mody damskiej : ) Dołącz do naszego zespołu! Interesujesz się modą?

Jesteś pozytywnie nastawiona / y do życia i lubisz pracę z ludźmi? Jesteś odpowiedzialna / y i zaangażowana / y w pracę?

Dołącz do naszego zespołu! GWARANTUJEMY : -profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy, -możliwości rozwoju zawodowego i awansu, -motywujący system wynagrodzeń, -przyjazną atmosferę, -stabilne warunki zatrudnienia.

Do OBOWIĄZKÓW osoby zatrudnionej będzie należeć : -profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta, -aktywna pomoc oraz doradztwo klientom w zakupach, -budowanie relacji z klientem, -dbałość o wygląd salonu i ekspozycję produktów.

WYMAGANIA : -łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientami, -pasja do aktywnej sprzedaży, -wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne, -dyspozycyjność oraz gotowość do pracy Zgłoszenia przesyłajcie za pośrednictwem Lento Prosimy o przesłanie zdjęcia wraz z aktualnym zdjęciem Pełna oferta pracy dla wybranych przez nas kandydatek zostanie przesłana droga email APLIKUJ JUŻ DZIŚ : )

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku