Analityk - Wsparcie operacyjne obszaru logistycznego
Devire Sp. z o.o.
Toruń, Polska
1 d. temu
source : Jobs.pl

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej -

B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Naszym Klientem jest polska firma aktywna w wielu obszarach krajowego rynku ochrony zdrowia i farmacji.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko Analityk - Wsparcie operacyjne obszaru logistycznego.

Zakres obowiązków :

  • Obsługa zgłoszeń logistycznych
  • Wykonywanie złożonych operacji na danych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów na poziomie bazy danych
  • Modyfikowanie zależnych danych w relacyjnych bazach danych z zachowaniem spójności danych logiki systemowej
  • Analiza potrzeb i projektowanie nowych rozwiązań w systemach logistycznych
  • wewnętrznych dotyczących systemów i usług IT
  • U kandydatów zwracamy uwagę na :

  • Co najmniej 2 lata pracy na SQL i WMS
  • Znajomość WMS Logifact lub inny system klasy WMS
  • ZnajomośćBackup / Restore DataBase Server
  • Znajomość i rozumienie procesów logistyki magazynwej w braży farmaceutycznej lub FMCG
  • Znajomośćzasad GMP, GDP / DPD
  • Doświadczenie w mapowaniu procesów biznesowych na bazę danych
  • Rozumienie procesów magazynowych, znajomość zagadnień logistycznych
  • Oferujemy :

  • kontrakt B2B (via Devire)
  • pracę w biurze naszego Klienta
  • długoterminową współpracę
  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych