Front-End Developer | React
JCommerce
Kraków, PL
‎16 godz. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : React - Bardzo dobrzeRedux - Bardzo dobrzeTypeScript - DobrzeGit - DobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : MidMust have : React / ReduxTypeScriptSAASGITznajomość języka angielskiego na poziomie min.

B2Nice to have : Node.JS / ExpressMongoDBWebpackTDDCIDockerdoświadczenie w pracy w metodykach zwinnychProjekt, w którym możesz pracować : Lubisz pracować w metodykach zwinnych?

Chcesz pracować w zespole, gdzie czeka na Ciebie międzynarodowe środowisko pracy, wysoka jakość kodu i ciągły rozwój?Dołącz do naszego zespołu, gdzie będziesz odpowiedzialny za tworzenie warstwy frontend do systemu, którego w szczycie, podczas dużych eventów sportowych, używa naraz nawet 40 tysięcy użytkowników.

Klient : Brytyjska firma zajmująca się budowaniem platform gamingowych, tworzeniem aplikacji i stron bukmacherskich, a także wynikami sportowymi.

Laureat wielu nagród w kategorii aplikacji mobilnych i witryn internetowych, UX oraz usług projektowych i doradczych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku