Praca szuka człowieka
PROFI CREDIT
Sanok, Podkarpackie
7 d. temu

Uwaga! Praca szuka człowieka : ) Firma Profi Credit to medium obecne na rynku finansowym od ponad 15 lat. Naszą misją jest inspirowanie kreatywnych ludzi, niezależnie od wieku i wykonywanego zawodu.

Promujemy przedsiębiorcze postawy we wszystkich branżach. W związku z tym, poszukujemy osoby, która wsparłaby nasze działania.

Co oferujemy? - pracę w środowisku sprzyjającym kreatywności - pracę z doświadczonym zespołem - stałą współpracę Kogo poszukujemy?

 • osoby, która sama wyznacza sobie cele - interesuje się zagadnieniami związanymi z tematyką kredytów - ma wiele inspirujących pomysłów -
 • nie boi się wyzwań Zaczynasz swoją przygodę z pracą lub szukasz dodatkowej pracy? Chętnie spotkamy się z Tobą aby z nami współpracować nie musisz mieć udokumentowanego dorobku.

  Jesteś doświadczonym sprzedawcą? Zapraszamy do współpracy! Zanim umówimy się na spotkanie, chcemy Cię nieco poznać. Dlatego prosimy, abyś razem z CV podesłał / a przykłady trzech sposobów na pozyskanie Nowego Klienta . Materiały ślij na adres

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku