Absolwenci z biegłym chorwackim poszukiwani!
CEE Experts by L.M. International Group
Lublin, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

CEE Experts jest butikiem HR specjalizującym się w rekrutacjach oraz konsultingu związanym ze sprzedażą oraz HR. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w obszarach BPO / SSC, IT, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria.

Naszymi klientami są znane międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Aktualnie dla naszego klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Twoje zadania na stanowisku :

  • codzienna obsługa klientów biznesowych, obsługa zamówień, fakturowanie i kontrola dostaw
  • doradztwo techniczne dla klientów w zakresie produktów firmy
  • administrowanie zamówieniami, obsługa korespondencji, wprowadzanie danych do systemu
  • wykorzystanie systemów informatycznych wspierających sprzedaż i obsługę Klienta
  • przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • Oczekujemy od Ciebie :

  • Dobrej znajomości języka chorwackiego,
  • Komunikatywności, otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Możliwości podjęcia pracy na pełen etat
  • Chęci rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowych strukturach
  • Nasz klient oferuje :

  • pracę w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • indywidualne podejście do rozwoju i awansu
  • szkolenia branżowe i specjalistyczne
  • kursy językowe do wyboru organizowane w firmie w godzinach pracy (cotygodniowe zajęcia)
  • umowę o pracę i stabilność zatrudnienia
  • możliwość uzyskania dodatkowych premii i bonusów, zależnych od osiąganych wyników
  • rozwojowe stanowisko o szerokim i różnorodnym zakresie obowiązków, gwarantujące ciągłą naukę i poszerzanie wiedzy
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych