Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT / od 3600 zł brutto
KS Service
Błonie, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownik magazynu do oddziału mieszczącego się w Błoniach.

Pracując z nami otrzymujesz :

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie miesięczne 3600 zł brutto (podstawa + premia do 300 zł)
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3 zmianowym
  • dla chętnych możliwe dodatkowo płatne nadgodziny
  • dodatki za polecenie pracowników

  • liczne benefity (Multisport, grupowe ubezpieczenie, darmową opiekę medyczną)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • wsparcie konsultanta personalnego
  • przejrzyste zasady współpracy

    Zadania, jakie na Ciebie czekają, to :

  • rozładunek i załadunek towaru
  • przeładunek na magazynie Kandydatem
  • obsługa skanera
  • Oczekiwania :

    Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe UDT to jesteś Kandydatem, którego szukamy. Warto, abyć posiadał pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku i potrafił obsługiwac skaner, ale nie jest to warunek konieczny.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych