Inspektor ds. Operacyjnych
LeasingTeam Group
Katowice, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców.

Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych.

Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Należymy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Dołączając do naszego zespołu, możesz liczyć na ambitne projekty i rozwój, ale też codzienną dawkę humoru i uśmiechu. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu.

Podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Aktualnie do zespołu poszukujemy :

Zakres obowiązków

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji Klientów,
  • Praca w systemie bankowym,
  • Zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości analizy,
  • Weryfikacja poprawności dokumentów zgodnie z procedurami.
  • Oczekiwania

  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym,
  • Mile widziane doświadczenie przy analizach dokumentów kredytowych;
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Umiejętność samodzielnej pracy w środowisku o dużym natężeniu zadań.
  • Oferta

  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Wsparcie przełożonych oraz zespołu,
  • Praca w przyjaznej atmosferze,
  • Udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia;
  • Lokalizacja : Centrum Katowic
  • Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

    Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570