MŁODSZY AUTOMATYK
SECO/WARWICK S.A.
Centrum, Szczecin
5 d. temu
source : Just Join IT

W SECO / WARWICK każdego dnia wychodzimy z inicjatywą, wykorzystujemy wszystkie możliwości, przekraczamy granice i tworzymy rozwiązania, które dotykają życia 7,6 miliarda ludzi.

Jesteśmy wizjonerami obróbki cieplnej metali, ekspertami w tym co robimy i różnorodność jest naszą siłą.

Miasto : Świebodzin

Stanowisko : MŁODSZY AUTOMATYK / AUTOMATYK

Wykształcenie : średnie lub wyższe

Język : angielski

Poziom : młodszy specjalista

Typ zatrudnienie : pełen etat

Forma : umowa o pracę

Delegacje : praca zdalna

ODNAJDZIESZ SIĘ TUTAJ JEŚLI

Potrafisz pracować z ludźmi z różnych obszarów i patrzeć z perspektywy wspólnego celu. Narzędzia programowania sterowników logicznych PLC (Siemens, Allan Bradley) znasz nie tylko w teorii.

Planujesz zadania efektywnie i jesteś wytrwały w tym co robisz. Jako automatyk w SECO / WARWICK praktyczna znajomość tworzenia aplikacji SCADA, w dowolnym środowisku, pomoże Ci realizować projekty, które rozwiną Cię w każdym obszarze.

Kreujesz i wdrażasz optymalne rozwiązania systemów sterowania. Potrafisz rozmawiać o tematach trudnych, lubisz się rozwijać i jesteś otwarty / ta na ludzi.

KLUCZOWE KOMPETENCJE

Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznych oraz znajomość protokołów komunikacyjnych i sieci przemysłowych są niezbędne żebyśmy mogli wspólnie pracować.

Podobnie jak uprawnienia SEP do 1kV. Wykształcenie w takich kierunkach jak : elektryka, automatyka, informatyka, robotyka, telekomunikacja czy elektrotechnika zdecydowanie ułatwi Ci pracę.

W pracy automatyka oprócz umiejętności technicznych trzeba też umieć rozmawiać klientem. Szukać dla niego rozwiązań mimo różnych warunków.

W SECO / WARWICK jako automatyk będziesz współpracował z ludźmi na całym świecie, dlatego znajomość języka ang., prawo jazdy kat.

B i gotowość na podróże są tutaj kluczowe.

JAKO SPECJALISTA MŁODSZY AUTOMATYK

Będziesz kreował i wdrażał optymalne rozwiązania systemów sterowania. Wspierał zdalnie, komputerowo tematy na rynkach całego świata.

Zajmiesz projektowaniem PLC i SCADA oraz diagnostyką urządzenia.

NASZ DZIAŁ

W SECO / WARWICK zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem systemów sterowania. Wspieramy globalnie wszystkie spółki powiązane z SECO / WARWICK Group oraz klientów zewnętrznych.

NASZ ZESPÓŁ

Współpracujemy z ekspertami / specjalistami wewnątrz organizacji i z zewnętrz firmy, budując sterowanie dla wszystkich urządzeń z portfolio Seco / Warwick.

W gronie doświadczonych mechaników, elektryków i automatyków opracowujemy rozwiązania i zapewniamy zdalne wsparcie naszym klientom wewnętrznym i zewnętrznym w USA, Chinach, Niemczech, Indiach czy Rosji.

Liczba osób : 13 osób

ŻYCIE W SECO / WARWICK

W SECO / WARWICK naszą wartością są nasi ludzie, dlatego benefity w firmie wspierają rozwój naszych pracowników oraz poprawiają sytuację ich i ich rodziny.

Odkryjesz wiele innych korzyści wynikających z pracy w SECO / WARWICK tutaj .

Uwaga : programy świadczeń SECO / WARWICK różnią się w zależności od kraju i podlegają wymaganiom kwalifikacyjnym.

TY W SECO / WARWICK

Jeśli myślisz o firmie, w której lubisz to co robisz i ludzi, z którymi pracujesz. Gdzie szeroki zakres produktów i globalny zasięg sprawia, że nie ma miejsca na nudę.

Gdzie szybko się rozwijasz i masz pewno jutro, to...

witamy w świecie SECO / WARWICK.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku