Kasjer/ka - weekendy
FallWork Sp. z o.o.
Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Kasjer / ka praca na weekendy +tygodniówki lokalizacja : MIŃSK MAZOWIECKI Oferujemy : - szybki zarobek w wakacje wypłata 1 w tygodniu - cotygodniowe wynagrodzenie w każdy piątek (TYLKO U NAS) - atrakcyjną stawkę godzinową - darmowe szkolenie z obsługi kasy - możliwość pracy w godzinach dopasowanych do Ciebie godzinny poranne lub popołudniowe, bądź same weekendy - zatrudnienie w ciągu 10 minut Do obowiązków należy : -realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy - obsługa terminala kart płatniczych Wymagamy jedynie : - dyspozycyjności, chęci do pracy! - ks.

sanepid (zwrot 80zł za wyrobienie) i / lub orzeczenie do celów sanitarno epidemiologicznych Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV, bądź SMS o treści PRACA 883 088 633 Proszę o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO) .

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (pod nr 6231)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku