kierownik żłobka
Fundacja Niepodlegli.PL
Lesznowola, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Nowo otwierany żłobek "KO KO" w Lesznowoli poszukuje pozytywnie nastawionej kadry na stanowisko : kierownik / opiekunkai do Żłobka.

Praca w grupie z dziećmi w wieku do lat 3. Potrzebujemy osoby która : posiada odpowiednie kwalifikacje (280 godzinny kurs lub dyplom studiów z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, pielęgniarstwa, położnictwa, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub posiada co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dziećmi do lat 3) posiada badania sanitarno-epidemiologiczne posiada zaświadczenie o niekaralności ma w sobie pasję do pracy z dziećmi : -) jest kontaktowa i uśmiechnięta : -) Mile widziane jest doświadczenie w pracy z dziećmi, ale nie jest to warunek konieczny.

W pierwszej kolejności patrzymy na takie cechy jak : kreatywność, chęć rozwoju i nade wszystko podejście do dzieci. Oferujemy : umowę o pracę wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, wykształcenia i innych czynników Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila : W CV prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku