Specjalista ds. Telesprzedaży [rekrutacja online]
Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎20 godz. temu
source : Praca

W chwili obecnej do zespołu Sprzedaży Bezpośredniej poszukujemy kandydatów na nowo utworzone stanowisko :

zakres obowiązków :

  • Pozyskiwanie kontaktów do klientów z potencjałem sprzedażowym
  • Nawiązywanie kontaktu z pozyskanymi lead'ami sprzedażowymi oraz potwierdzanie potencjału sprzedażowego
  • Ofertowanie i finalizowanie transakcji sprzedażowych w segmencie małych firm
  • Utrzymywanie współpracy z aktualnymi klientami oraz przedłużanie umów na urządzenia
  • Kompletowanie dokumentacji sprzedażowej oraz rejestrowanie operacji w systemie CRM
  • Bieżąca współpraca z działem Sprzedaży Bezpośredniej
  • wymagania :

  • Min. 2-letnie doświadczenie w telesprzedaży, telefonicznej obsłudze klienta lub inne sukcesy na stanowisku związanym ze sprzedażą
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : ekonomia, handel, kierunki biznesowe)
  • Znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania programów pakietu MS Office
  • Skuteczność w działaniu oraz zorientowanie na realizację celów przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność reagowania na potrzeby klienta
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, odpowiedzialność
  • oferujemy :

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży w Polsce
  • Pakiet szkoleniowy rozwijający wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste, dostęp do międzynarodowej bazy wiedzy
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole
  • proces rekrutacji :

  • Podczas procesu rekrutacyjnego, kandydaci mogą zostać poproszeni o udział w symulacji lub rozwiązanie praktycznego case study
  • Wybrane osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
  • Ostatnim etapem rekrutacji może być weryfikacja referencji kandydatów
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.