Doradca Klienta RADOM
Pomarańcza
Radom, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Pomarańcza Owocne Pożyczki to firma specjalizująca się od 7 lat w sprzedaży produktów finansowych. Budowanie oraz pielęgnowanie relacji z Pracownikami opartych na wzajemnym szacunku oraz życzliwości to dla nas sprawa najwyższej wagi.

Dołącz do naszego zespołu i kandyduj na stanowisko : Doradca Klienta Twoja praca będzie polegała na : - rozpoznawaniu potrzeb klientów i doradztwo - zawieraniu umów z nowymi i obecnymi klientami firmy - obsłudze posprzedażowa klientów zgodnie z harmonogramem spłat - wprowadzaniu danych w system operacyjny - współpracy z Kierownikiem Regionalnym Zapewniamy : - reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku - praca w różnorodnym, otwartym zespole - elastyczne godziny pracy (także jako praca dodatkowa) - atrakcyjny system wynagrodzeń - atrakcyjny system motywacyjny (konkursy / bonusy) - kompleksowe szkolenia oraz programy rozwojowe - możliwość awansu - niezbędne narzędzia do pracy Oczekujemy : - zaangażowania i chęci nauki - pozytywnego nastawienia na realizacje celów - komunikatywności i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych - odpowiedzialności i sumienności - niekaralności Mile widziane : - prawo jazdy kategorii B Wyślij do nas swoje CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji prowadzonej przez Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp.

z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Cisowa 11 lok. 208-209 . Wysyłając zgłoszenie aplikacyjne do Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp.

z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Cisowa 11 lok. 208-209, 20-703 Lublin zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp.

z o.o. z siedzibą w Lublinie, u. Cisowa 11 lok. 208-209. Dane gromadzone są dla potrzeb obecnej rekrutacji przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji przez okres 3 lat (np.

poprzez dopisanie w CV następującej klauzuli : Zgadzam się na przetwarzanie przez Pomarańcza Owocne Pożyczki Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji ).

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W dowolnym momencie zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta.

Pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku