rzemieślnik
Randstad
Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie
5 d. temu

job description

Poszukujemy Rzemieślników do jednego z naszych Klientów na terenie Skarżyska- Kamienna. Jeśli jesteś zainteresowany, aplikuj do nas już dziś.

oferujemy

  • krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy - szybka rekrutacja dla zdecydowanych osób!
  • prace w systemie dwu zmianowym
  • umowa o pracę tymczasową (umowa w pełni oskładkowana!)
  • możliwość przyuczenia i zdobycia doświadczenia
  • gwarancja wypłaty na czas
  • zadania

  • naprawa maszyn i urządzeń
  • praca przy pojazdach trakcyjnych
  • inne prace związane ze stanowiskiem pracy, zlecone przez przełożonego
  • oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • chęci do pracy
  • dyspozycyjności
  • odpowiedzialności
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych