pomocnik montera rusztowań przemysłowych
Randstad Polska
Legnica, Polska
5 d. temu

Praca w Niemczech, Holandii lub Belgii - do wyboru! Wynagrodzenie 1500-2000 euro na rękę !

Oferta pracy dla osób bez doświadczenia i bez znajomości języka.

Zakwaterowanie i transport zapewniony - Aplikuj!

oferujemy

  • pracę na podstawie polskiej umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą ,
  • zapewnione zakwaterowanie oraz transport,
  • zarobki 1500-2000 euro na rękę na miesiąc plus dodatkowe benefity ,
  • praca od poniedziałku do piątku, możliwa praca w nadgodzinach,
  • kurs przygotowawczy przeprowadzany w Polsce,
  • praca w systemie rotacyjnym
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka koordynatorów na miejscu
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych : dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, dofinansowanie na cele sportowo-rekreacyjne oraz zapomogi
  • zadania

  • pomoc przy montażu i demontażu rusztowań systemowych na różnych obiektach przemysłowych i budowach,
  • praca fizyczna w 3 osobowych zespołach
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności,
  • chęci i możliwości wyjazdów za granicę,
  • gotowości do pracy na wysokości.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47