Murarz, pracownik ogólnobudowlany - praca we Francji
Sidrom Sp. z o.o.
Krosno, Podkarpackie
‎3 godz. temu
source : Lento.pl

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej rekrutujemy osobę chętną do pracy we Francji na stanowisku : Murarz, pracownik ogólnobudowlany - praca we FrancjiWymagane - doświadczenie w pracy na stanowisku murarza min.

3 lata - mile widziana znajomość języka francuskiego - mile widziane wykształcenie budowlane - szeroka wiedza z zakresu budownictwa (murarka) - gotowość do pracy na terenie Francji od 15 lutego 2017 na długi czas - samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Pracodawca zapewnia : - Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę - Ubezpieczenie od kwoty średniej krajowej - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w wymiarze 39 h / tydzień - Zwrot kosztów dojazdu do Francji i powrotu do kraju - Bezpłatne zakwaterowanieZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem z dopiskiem "Murarz, pracownik ogólnobudowlany - Francja" na adres : Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp.

z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel : 41 370 8018 kom : 519 731 822

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku