Operator wytaczarz CNC
Zakład Konstrukcji Spawanych FERRUM S.A.
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Konstrukcji Spawanych FERRUM S.A. krajowy lider w produkcji konstrukcji stalowych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku : Operator wytaczarz CNC Miejsce pracy : Katowice (śląskie) Numer referencyjny : OWCNC / jobs.

pl GŁÓWNE OBOWIĄZKI : obsługa wytaczarki sterowanej numerycznie (Sinumerik 840d), montaż stanowiska obróbczego według dokumentacji technicznej, ustawienie elementu na stanowisku obróbczym, wykonanie obróbki mechanicznej według karty technologii i rysunku WYMAGANIA : wykształcenie minimum zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, kurs hakowego mile widziany, doświadczenie na stanowisku tokarz minimum 2 lata OFERUJEMY : stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i kursach atrakcyjne wynagrodzenie, karta Multisport, świadczenia z ZFŚS,

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku